Lenovo DC28000R5V0 fan
Lenovo DC28000R5V0 fan
Replacement for Lenovo DC28000R5V0 CPU cooling fan
Price:
Availability:
In stock
Condition:
New
Warranty:
Six months from the receipt date
Payment:
We are accepting payments from PayPal
Shipping:
Worldwide fast shipping at the same fee
Qty:
Specifications:
Power: DC 5V, 0.5A
Connector: 5 wires 5 pins
Warranty: Six months from the receipt date
Our Lenovo DC28000R5V0 CPU fan is brand new, 5 wires 5 pins and DC 5V, 0.5A and comes with six months warranty.